Підтвердження замовлення впродовж 30 хвилин!

Відправлення щодня!


Перевірити наявність

Ви зацікавлені в великих закупівлях?

Залиште контактні данні, ми запропонуємо вигідні умови


Новини


Agroexpo 2019
ZETTA GROUP, як офіційний учасник виставки Agroexpo 2019, запрошує всіх бажаючих відвідати наш виставковий стенд у розділі виставки "Запасні частини та інструменти". Ми покажемо Вам запасні частини для імпортної агротехніки власного виробництва, у тому числі: зірочки, втулки, гайки, шайби, корпуси п...
Zetta Group – офіційний учасник виставки "ІнтерАгро"
Zetta Group – офіційний учасник виставки "ІнтерАгро"
АКЦІЯ!
ЗРОБИ ЗАМОВЛЕННЯ - ОТРИМАЙ БОНУС!
ІнтерАГРО
ZETTA GROUP, як офіційний учасник виставки "ІнтерАГРО", запрошує всіх бажаючих відвідати наш виставковий стенд у розділі виставки "Запасні частини та інструменти".
116 зразків і 700 відвідувачів за 34 години!
ТОВ «Зетта Груп» стала офіційним учасником найбільшої виставки в Україні та Східній Європі – «Агро-2018». Компанія «Зетта Груп» представила одразу 116 видів запасних частин для імпортної агротехніки власного виробництва. Учасники виставки мали змогу побачити вироблені зразки: зірочки, втулки, гайки, шайби, корпуси підшипників, ролики, шківи, вали, пальці та багато іншого.
АГРО-2018
Виставка «АГРО-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі
Вибір оптового постачальника запчастин
Агро виробникам відома проблема пошуку хорошого оптового постачальника комплектуючих для імпортної сільгосптехніки, що є в наявності. У чому складність? Власне, основні проблеми такі: недостатня широта представленої номенклатури (відсутність необхідних запасних частин);низька оперативність дос...
Lexion 2017 – новинки на ринку

Lexion 2017 – новинки на ринку. Сучасні технології та їх бурхливе зростання стали звичними для нас речами. Справа в тому, що підвищення загальної продуктивності роботи та зростання результатів праці просто неможливе без постійного вдосконалення технологій.


Показано з 1 по 10 із 24 (всього 3 сторінок)